Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Tropiclean přísada do vody na srst a kůži 470 ml

Kód: 322672
389 Kč
Skladem (>20 ks)

TropiClean přísada do vody nabízí jednoduchý a efektivní způsob, jak pečovat nejen o ústní hygienu vašeho psa, ale i o jeho srst a kůži. Extrakt z lístků zeleného čaje osvěží dech a omega mastné kyseliny se postarají o krásnou srst a zdravou kůži. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

TropiClean přísada do vody pro ústní hygienu, srst a kůži

TropiClean přísada do vody nabízí jednoduchý a efektivní způsob, jak pečovat nejen o ústní hygienu vašeho psa, ale i o jeho srst a kůži. Bez pravidelné péče dochází u 70% psů starších tří let k problémům se zuby. Tento přípravek z přírodních ingrediencí pomáhá udržovat zdravé dásně, odstraňovat zubní plak i kámen, a navíc eliminuje zápach z tlamy, a to až na 12 hodin. Díky obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin zároveň přípravek pečuje o srst a zdravější kůži. Psi jej snadno přijímají díky praktickému podání. Jednu lžíci přípravku stačí zamíchat do misky s vodou.

  • Přírodní přípravek pro ústní hygienu
  • Účinně bojuje proti zubnímu plaku a kameni
  • Eliminuje zápach z tlamy
  • S obsahem omega 3 a 6
  • Jednoduché podání

Velikost balení: 470 ml

Složení: Čistá voda, kyselina citrónová, cetylpyridinium-chlorid, chlorofyl, glycerín, sorban draselný, fruktooligosacharidy, extrakt hemicelulózy, extrakt z lístků zeleného čaje.

Produkt je schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv (ÚSKVBL) pod kódem 195-21/C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přírodní složení s vůněmi doslova k nakousnutí. Taková je kosmetika od značky Tropiclean (na trhu již od roku 1992). Lahodná vůně kokosu, papáji, kakaového másla a lesních plodů vás odnese až do tropického ráje.

Péči o srst vašich mazlíčků si užijete oba dva. Jen pozor - přestože jsou šampony přírodní a bez obsahu mýdla nebo sulfátů, nedoporučujeme jejich konzumaci.

Výhodou šamponů Tropiclean je mimo jiné i to, že nesnižují účinky antiparazitních prostředků. Díky jejich vysoké koncentraci přitom stačí malé množství prostředku. Ekology zase potěší, že obaly jsou earth friendly – jsou totiž vyrobeny z 50 % z recyklovaného materiálu. Ať už hledáte přípravek pro psa, nebo kočku, šampon, kondicionér, nebo jen něco, co vám usnadní rozčesávání srsti, Tropiclean bude dobrou volbou. Stačí si vybrat.