Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Tunel s měsíčkem a slézem 9 cm

Kód: 344089
189 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Svačinka a hračka v jednom, to je chutný a voňavý slézový a jitrocelový tunel. Jen tak položit do klece a váš malý hlodavec se dá do práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tunel s měsíčkem a slézem 

Zvířátko se k pamlskům dostane odkudkoliv. Vytáhne kousek jitrocele, rýpne do tunýlku, až se odkutálí, a začne znovu. Dobrá a chutná zábava. Uvnitř tunelu je jitrocel a slézový květ. Neobsahuje žádný med, cukr a konzervační látky. Složení: petržel, jitrocel, mrkev, pastinák, řepa, slézový květ, celulóza a škrob.

  • Svačinka a hračka v jednom
  • Určeno malým hlodavcům
  • Náplň jitrocel a slézový květ

Materiál: měsíček, listy rybízu, pampeliška, jitrocel, petržel, máta, kopřiva, květy slézu, celulóza, škrob

Rozměry: délka 9 cm, průměr 8 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlodavci
Hmotnost: 0.2 kg
Druh hlodavce: králík, morče, křeček, činčila, potkan, osmák
Příchuť: bylinky
Tvar: tunel
Osobní odběr: Pet Center Most - Extra Obchodní Park

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.