Měsíčkový tunel s ibiškem 25 cm

Kód: 344083
175 Kč
Skladem (>20 ks)

Svačinka a hračka v jednom, to je chutný a voňavý měsíčkový tunel s ibiškem a květem měsíčku. Je naplněný zdravým jitrocelem. Jen tak položit do klece a váš malý hlodavec se dá do práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Měsíčkový tunel s ibiškem 

Svačinka a hračka v jednom, to je chutný a voňavý měsíčkový tunel s ibiškem a květem měsíčku. Je naplněný zdravým jitrocelem. Jen tak položit do klece a váš malý hlodavec se dá do práce. Svačinka a hračka v jednom, to je chutný a voňavý měsíčkový tunel s ibiškem a květem měsíčku. Je naplněný zdravým jitrocelem. Jen tak položit do klece a váš malý hlodavec se dá do práce. Zvířátko se k pamlskům dostane odkudkoliv. Vytáhne si jitrocel, rýpne do tunýlku, až se mu odkutálí, a začne znovu.

  • Svačinka a hračka v jednom
  • Určeno malým hlodavcům
  • Náplň jitrocel, povrch ibišek a květ měsíčku

Materiál: ibišek, měsíček, jitrocel, celulóza a škrob

Rozměry: 25 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.