Tunel se semínky a pampeliškou 11 cm

Kód: 344087
155 Kč
Skladem (>20 ks)

Svačinka a hračka v jednom, to je chutný a voňavý mrkvový tunel naplněný kukuřicí, zrny a listy pampelišky. Jen tak položit do klece a váš malý hlodavec se dá do práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tunel se semínky a pampeliškou

Zvířátko se k pamlskům dostane odkudkoliv. Vytáhne kousek pampelišky, rýpne do tunýlku, až se odkutálí, a začne znovu. Dobrá a chutná zábava. Tunýlek tvoří jitrocel, petržel, proso, řepka, tuřín, bílá rýže, daria, lněné semínko, oves, červené proso, kardi, konopí, divoká rýže, pohanka, petržel, niger, travní semeno, celulóza a škrob. 

  • Svačinka a hračka v jednom
  • Určeno malým hlodavcům
  • Náplň pampeliška

Materiál: Mrkev, petržel, červená řepa, pampeliška, rybízový list, petržel, celulóza, škrob.

Rozměry: Délka: 11 cm, Průměr: 8 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.