Tunel se zeleninou a ibiškem 9 cm

Kód: 344088
185 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Svačinka a hračka v jednom, to je chutný a voňavý petrželový tunel plněný mrkví, pastinákem a červenou řepou. Jen tak položit do klece a váš malý hlodavec se dá do práce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tunel se zeleninou a ibiškem 

Zvířátko se k pamlskům dostane odkudkoliv. Vytáhne kousek mrkvičky, rýpne do tunýlku, až se odkutálí, a začne znovu. Dobrá a chutná zábava. Tunel tvoří jitrocel a květ ibišku uvnitř. Neobsahuje žádný med, cukr a konzervační látky. Složení: petržel, jitrocel, mrkev, pastinák, řepa, květ ibišku, celulóza a škrob.

  • Svačinka a hračka v jednom
  • Určeno malým hlodavcům
  • Náplň mrkev, pastinák, červená řepa a květ ibišku

Materiál: petržel, jitrocel, meduňka, mrkev, pastinák, červená řepa, květy ibišku, celulóza, škrob

Rozměry: délka 9 cm, průměr 8 cm

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti

Doplňkové parametry

Kategorie: Hlodavci
Hmotnost: 0.11 kg
Druh hlodavce: králík, morče, křeček, činčila, potkan, osmák
Příchuť: zelenina, bylinky
Tvar: tunel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Ham-Stake je rodinný podnik, který je na trhu od roku 2006. Před 17 lety měl Grzegorz Plewka, mladý podnikatel a zakladatel společnosti Ham-Stake velké přání vytvořit zcela nové a 100% ekologické zboží pro malá zvířata, jako jsou křečci, potkani apod. Postupem času se celý proces zoptimalizoval a celá nabídka se značně rozšířila.

Mezitím se naše nabídka značně od březových tunelů po široké spektrum přírodních pochoutek, bylinkových tunelů a bylinkových domečků. Dnes jsme výrobcem přírodního zboží pro všechna drobná domácí zvířata. Spolupracujeme s více než 500 obchody a velkoobchody v Polsku a s několika velkými partnery po celé Evropě včetně České republiky, Slovenska, Německa, Velké Británie a Dánska.