Versele-Laga Sticks Exotic Food tyčinky pro andulky 2 ks

Kód: 308996
79 Kč
Skladem (>20 ks)

Dvě extrémně lahodné a zábavné tyčinky pro andulky jsou plné exotického ovoce a semínek. Na tomto doplňkovém krmivu si vaše andulka báječně pochutná a zároveň se i zabaví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Versele-Laga Sticks Exotic Food tyčinky pro andulky

Dvě extrémně lahodné a zábavné tyčinky pro andulky jsou plné exotického ovoce a semínek. Na tomto doplňkovém krmivu si vaše andulka báječně pochutná a zároveň se i zabaví. Stačí je zavěsit do klece a andulky si s nimi rychle poradí.

  • Chutný pamlsek pro andulky v podobě dvou tyčinek plných exotického ovoce, obilovin a semen.
  • Snadné přichycení v kleci.
  • Andulka si nejen pochutná, ale zároveň si pohraje a uspokojí svou potřebu po klování.

Balení: 2 ks

Složení: Obiloviny, semena, pekařské výrobky, med, cukr, ovoce (2,4 % ananas, banán, pomeranč, mango), oleje a tuky.

Krmný návod: Lze podávat dle libosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:Ve Versele-Laga sledujeme vývoj trhu. Tímto způsobem jsme schopni zajistit stále lepší odpovědi na potřeby a přání majitelů domácích mazlíčků a hospodářských zvířat. Vzhledem k tomu že, používáme zrna, semena a jiné přírodní produkty, je kontrola kvality velmi důležitá. Koneckonců, každá sklizeň se liší, pokud jde o barvu, tvar, velikost a hustotu. Proto jsme si stanovili přísné normy a po obdržení ingrediencí provádíme rozsáhlé kontroly kvality před přijetím do naší výrobní linky.

Naše výrobky také podstupují různé kontroly v průběhu výrobního procesu. Pracujeme v souladu s nejvyššími standardy kvality FCA (Feed Chain Alliance), HACCP (HACCP) a IFS (International Food Standard). To zaručuje plnou sledovatelnost povahy a původu použitých surovin. Vzorky použitých materiálů a vyráběných krmiv jsou uchovávány v souladu s právními předpisy. Na Versele-Laga věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.