VITAKR Kracker andulka med 2ks

Kód: 200376
69 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 KS)

VITAKR Kracker andulka med 2ks

Výživné tyčinky pro andulky. Doplňkové krmivo pro andulky a malé papoušky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VITAKR Kracker andulka med 2ks

V ptačím obydlí by neměla tyčinka nikdy chybět, a proto jsou tu výživné medové tyčinky VITAKR, které jsou skvělým doplňkovým krmivem pro andulky a malé papoušky. Tyto speciální tyčinky dodají vašemu papouškovi extra energii.

  • výživné medové tyčinky
  • skvělým doplňkovým krmivem
  • pro andulky a malé papoušky
  • dodají vašemu papouškovi extra energii

Krmný návod: zavěste do klece a nechte volně k dispozici.Složení: obiloviny, olejniny, med, pekařské výrobky, minerální látky, lecitin.

Jakostní znaky: proteiny 10,4%, vlhkost 7%, vláknina 8,3%, popeloviny 5,9, tuky 3,2%, vápník 0,93%, fosfor 0,47%, vitamín A 5884 m.j./ kg, vitamín D3 588 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 52,6 mg / kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vitakraft je německý výrobce krmiv a pochoutek se 185 letou tradicí. To, co tehdy začalo v malé vesnici nedaleko Brém se vyvinulo v jednu z neúspěšnějších korporací v odvětví domácích mazlíčků. „Z lásky“ je hlavní filozofií Vitacraftu. Přibližně 1100 zaměstnanců v celém světě denně vyrobí a prodá asi 1,2 mil. vysoce kvalitních produktů určených pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Víme o speciálních potřebách vašich mazlíčků od energetického krmiva pro ptáky až po pochoutky pro psy. Zaměřujeme se na kvalitu, udržitelnost a zkušenosti. Vyrostly s námi generace zvířat. Používáme pouze přírodní suroviny v nejvyšší kvalitě, ať jsou to zrniny, ovoce a zelenina, bylinky nebo maso. Děláme to prostě „s láskou“ a přinášíme radost všem zvířatům, ať už chovaným doma nebo žijícím ve volné přírodě.