Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Vitakraft Vita Garden set 3×1/2 s posypem

Kód: 343350
219 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Ptačí zob pro krmení volně žijících ptáků. Dokonale přizpůsobené potřebám mnoha druhů divokého ptactva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitakraft Vita Garden set 3×1/2 s posypem

Doplňkové krmivo pro volně žijící ptáky, které je vhodné pro celoroční přikrmování zahradního ptactva. Ptačí set krmení s posypem, kde v jednom jsou obsaženy rozinky, v druhém slunečnicová semínka a ve třetím jsou mouční červy. S cennými živinami a vitaminy. Dokonale přizpůsobené potřebám mnoha druhů divokého ptactva.

  • Mix set pro ptáky s ovocem, semeny a hmyzem
  • Receptura bez cukru
  • Bez barviv a konzervačních látek

Velikost balení: 3 ks

Složení: S ovocem: obiloviny, oleje a tuky, ořechy, ovoce (rozinky 2 %), vedlejší produkty rostlinného původu. Se semeny: obiloviny, oleje a tuky, semena (slunečnicová semínka 8,5 %), ořechy, vedlejší produkty rostlinného původu. S hmyzem: obiloviny, oleje a tuky, semena, ořechy, vedlejší produkty rostlinného původu, hmyz (mouční červi 1,3 %)

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ptáky
Hmotnost: 0.883 kg
Osobní odběr: Pet Center Opava Shopland, Pet Center Havlíčkův Brod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vitakraft je německý výrobce krmiv a pochoutek se 185 letou tradicí. To, co tehdy začalo v malé vesnici nedaleko Brém se vyvinulo v jednu z neúspěšnějších korporací v odvětví domácích mazlíčků. „Z lásky“ je hlavní filozofií Vitacraftu. Přibližně 1100 zaměstnanců v celém světě denně vyrobí a prodá asi 1,2 mil. vysoce kvalitních produktů určených pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Víme o speciálních potřebách vašich mazlíčků od energetického krmiva pro ptáky až po pochoutky pro psy. Zaměřujeme se na kvalitu, udržitelnost a zkušenosti. Vyrostly s námi generace zvířat. Používáme pouze přírodní suroviny v nejvyšší kvalitě, ať jsou to zrniny, ovoce a zelenina, bylinky nebo maso. Děláme to prostě „s láskou“ a přinášíme radost všem zvířatům, ať už chovaným doma nebo žijícím ve volné přírodě.