Vodítko Huhubamboo červené 2 x 130 cm

Kód: 331858
269 Kč
Dostupné pouze na prodejně (9 ks)

Designové vodítko z unicolor kolekce je ideální pro každodenní venčení nebo sportovní aktivity.  Vodítko je velice pevné a přesto příjemně měkké. Hodí se do každého počasí. Vyrobeno z kvalitního materiálu, 100% nylonu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodítko Huhubamboo červené 2 x 130 cm

Designové vodítko z unicolor kolekce je ideální pro každodenní venčení nebo sportovní aktivity.  Vodítko je velice pevné a přesto příjemně měkké. Hodí se do každého počasí. Vyrobeno z kvalitního materiálu, 100% nylonu. Vyberte si z naší UNIcolor řady to pravé právě pro vás. Vyráběno ve více velikostech a barvách.

  • Designové vodítko 

  • Pevný avšak příjemně měkký  materiál

Rozměry: 2 x 130 cm. 

Barva: Červená.

Materiál: Nylon.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.