Gimborn myš s peřím - hračka pro kočky

Kód: 210944
22 Kč
Dostupné pouze na prodejně (20 ks)

Kočka a myš neodmyslitelně patří k sobě. Myš s peřím je ta nejlepší hračka, která zabaví vaši kočku na celý den.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn myš s peřím 

Kočka a myš neodmyslitelně patří k sobě. Myš s peřím je hračka pro kočky všech velikostí a plemen. Díky barevným peříčkům zaujme myš vašeho mazlíčka na první pohled, kozí kůže zas zaručí dlouhou životnost. Myš s peřím je ta nejlepší hračka, která zabaví vaši kočku na celý den.

  • Pro kočky všech velikostí a plemen.
  • S barevnými peříčky.
  • Dlouhá životnost. 

Materiál: nepravý sisal a kozí kůže

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PP Avatar autora | 29.8.2022
Osvědčená klasika, jen ta pírka by mohla vydržet víc kočičího zacházení :D ale to asi není chyba hračky

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.