Karlie ochranná bota pro zraněné tlapy, velikost XL

Kód: 223477
219 Kč –59 %
Karlie ochranná bota pro zraněné tlapy, velikost XL
219 Kč –59 % 89 Kč
Skladem (>20 ks)

Pokud máte doma psího pacienta, ochranná bota Karlie ho chrání jak doma, tak i na procházkách. Díky ochranné botě bude zranění v suchu a bez rizika zanesení infekce, takže se doba hojení výrazně zkrátí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie ochranná bota, velikost XL

V případě, že máte momentálně psího pacienta, ochranná bota od Karlie ho efektivně chrání nejen doma, ale i na procházkách. Díky ochranné botě bude zranění v suchu a riziko vzniku infekce se výrazně sníží. Rovněž doba hojení se extrémně zkrátí.

  • Skvělá ochrana pacek při zranění nebo po zákroku.
  • Zabraňuje zanesení infekce.
  • Snižuje riziko propouknutí infekce.
  • Udržuje packy v suchu.
  • Zkracuje dobu hojení.
  • Využijete doma i při venčení.

Velikost: XL

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.