Světlo pro psy Orbiloc: Bezpečnost na prvním místě

Nadchází zimní období, kdy je třeba dbát nejen na teplo našich zvířecích miláčků, ale také na jejich bezpečnost. V těchto dnech slunce zapadá velmi brzy a mnohdy tak může majitel psa ztrácet přehled o tom, kde konkrétně se jeho chlupáč toulá. Řešením je světýlko Orbiloc, které se snadno přicvakne k psímu obojku.

Orbiloc jsou bezpečnostní světla pro psy, díky kterým jsou dobře vidět při zhoršených světelných podmínkách, ať už je mlha nebo úplná tma. Značka byla založena v roce 2009 dvěma nadšenci do psů a outdooru v Dánsku.

 

S Orbiloc se váš pejsek neztratí

Zakladatelé Anette a Jan věděli, že se tehdejší nabídka levných svítících obojků vyznačovala špatnou viditelností a krátkou životností, rozhodli se tedy přijít s inovací. Majitelé Orbilocu se mohou těšit z tříleté záruky. Vysoká kvalita produktů Orbiloc a skutečnost, že značka vyrábí většinu svých produktů ve vlastním výrobním závodě v dánském Aarhusu, dělá Orbiloc jedinečným.

Orbiloc lze připnout na obojek, postroj, vodítko nebo obleček. Tvoří velmi dobře viditelné světlo, které psovi nijak nevadí, ale přesto je jasně zřetelné pro kolemjdoucí a zejména řidiče. Světlo je viditelné až na 5 km, vodotěsné do hloubky 100 metrů a nárazuvzdorné až do síly 100 kg. Hravě si poradí i s extrémně nízkými a vysokými teplotami. Je zkrátka připravené i na dobrodružství v divočině!

Příjemný na nošení i jako krásný doplněk

A to nejlepší na konec. Orbiloc nemusíte nabíjet každý týden jako běžné svítící obojky. Vydrží nabitý několik měsíců a poté stačí pouze vyměnit baterie. Orbiloc nabízí 10 barevných provedení. Součástí balení je světlonastavitelný pásek a sada baterií.


Pokud chcete mít aktuální informace ohledně bezpečnosti psů, přihlaste se dole k odběru novinek a nic vám neunikne.