Advantage spot-on kočka 4kg a více (fialový)

Kód: 330491
939 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Advantage pro kočky a králíky s hmotností do 4 kg. K prevenci a léčbě napadnutí koček blechami. Snadná aplikace. Uvedený účinek platí pro celé balení, jedna pipeta je účinná proti blechám 4 týdny.  Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Advantage spot-on kočka 4kg a více (fialový)

Advantage zabíjí blechy na zvířeti i v jeho okolí. Stačí aplikovat jednou za měsíc. Aplikace je snadná a rychlá. Tento produkt je bezpečný u koťat od 8 týdnů a březích i kojících koček. Je bezpečný pro děti, které jsou v kontaktu s kočkou či kotětem.

Jednorázová aplikace má účinnost nejméně 4 týdny a lze aplikovat už od 8 týdne. Nové napadení blechami může následovat za 6 týdnů nebo později. Mytí srsti šamponem může zkrátit účinnost ochrany přípravkem před blechami. Proto je vhodné po vykoupání kočku znovu ošetřit přípravkem. Jestliže kočku koupeme častěji než 1krát, za 4 týdny, opakujeme ošetření max. 1krát za týden.

  • Léčba a prevence zablešení
  • Hubí i vývojová stádia blech v okolí zvířete
  • Pipeta pro snadnou aplikaci 1x měsíčně
  • Vhodný u koťat od ukončeného 8 týdne
  • Vhodný u březích i kojících koček
  • Léčba napadení králíků blechou kočičí

Způsob použití: Z pipety sejmeme uzávěr, který je zajištěn před zneužitím dětmi. Přitlačíme jej na opačnou stranu, pootočíme, sundáme. Dvěma prsty rozhrneme srst mezi lopatkami, případně na bedrech tak, aby byla viditelná kůže. Potom nanést přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety. Koťata jsou chráněna před blechami prostřednictvím ošetřené kočky,(matky).

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické pipety (spot-on) pro kočky
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti blechám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Advantage je speciálně vyvinuté antiparazitikum, které se dá použít jako léčba i prevence. Díky účinným látkám v této žluté tekutině je váš domácí mazlíček chráněn před blechami až na 4 týdny. Oproti konkurenčním výrobkům lze Advantage aplikovat v mladším věku zvířete: Koťata od 8. týdne, štěňata od 7. týdne věku. Nepřidává se do potravy, ale aplikuje se na kůži. Blechy jej nemusí zkonzumovat, stačí přijít do kontaktu.