ALAVIS 5 mini 90 tbl

Kód: 342617
359 Kč
Skladem (>20 ks)

Komplexní kloubní výživa pro psy malých plemen a kočky ALAVIS™ 5 MINI vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALAVIS 5 mini

Komplexní kloubní výživa pro psy malých plemen a kočky ALAVIS™ 5 MINI vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. ALAVIS™ 5 MINI obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují a umožňuje tak komplexní péči o pohybový aparát. Doporučujeme podávat: psům a kočkám s kloubními obtížemi (zejména starším zvířatům či při poúrazových stavech), sportovním a pracovním psům všech věkových kategorií, štěňatům během vývoje. Tablety jsou velikosti malé čočky.

  • Glukosamin zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.
  • Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik.
  • Váže velké množství vody, hydratuje chrupavku.
  • Zpomaluje destruktivní změny chrupavky.
  • Mírní bolesti kloubů a zlepšuje pohyblivost.
  • Vykazuje silné antioxidační účinky.
  • Vitamín C je potřebný pro syntézu kolagenu, hraje důležitou roli v imunitě a svým antioxidačním účinkem chrání buňky organismu.

Velikost balení: 90 tablet 

Obsah účinných látek v jedné tabletě: glukosamin sulfát 125 mg, chondroitin sulfát 50 mg, methylsulfonyl­methan 50 mg, kolagen II. typu 15 mg, kyselina hyaluronová 4,5 mg, vitamín C 5 mg.

Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, hydrogenfosforečnan vápenatý.

Dávkovací tabulka

hmotnost psa, kočky / iniciační dávka (prvních 14 dní užívání) denně / udržovací dávka (pokračovací) denně: 

1-3 kg   2 tablety   1 tableta 
3-6 kg   4 tablety   2 tablety 
6-9 kg   6 tablet     3 tablety

Způsob použití: tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

Délka užívání: přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1-3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

Upozornění: přípravek je možné podávat s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se tak zvýší. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Název Alavis se v průběhu mnoha let stal označením kvality veterinárních přípravků. Alavis však v sobě skrývá mnohem více než jenom kvalitní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu, je to v první řadě vědecký výzkum, který nám pomáhá být mezi nejlepšími v oboru.

Alavis vytváří spolu se svou sesterskou společností Barnys jedny z nejkvalitnějších veterinárních přípravků ve formě prášku a tablet na českém trhu. Pravidelně se věnuje výzkumům v oblasti veterinární péče, díky čemuž přichází s jedinečnými přípravky pro léčbu i prevenci nejrůznějších onemocnění. Alavis tablety pomáhají proti nejrůznějším zdravotním komplikacím jako jsou problémy s klouby a celým pohybovým aparátem, problémy s trávením nebo kožní problémy.

Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou vyvinuty na podporu zdraví zvířat. Veterinární přípravky ALAVIS™ jsou v České republice v prodeji již od roku 2003. Splňují ta nejnáročnější kritéria a při jejich výrobě je vše směřováno k dosažení té nejvyšší kvality a účinnosti. Přípravky ALAVIS™ mají: Prověřenou kvalitu, Vysoký obsah účinných látek, Ověřené složení pro maximální účinek, Unikátní suroviny chráněné patentem.

Z hlediska použití, veterinární přípravky mohou mít blahodárný, příznivý, revitalizující, uvolňující, osvěžující, vzpružující a utišující účinek, mohou napomáhat, usnadňovat a podporovat hojení nebo doplňovat léčbu a příznivě působit na zdraví zvířat.