Animonda Carny Junior konzerva pro kočky telecí + kuře 200 g

Kód: 215965
55 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Masová konzerva pro koťata z čerstvého telecího a kuřecího masa. Obsah 200 g.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Animonda Carny Junior konzerva pro kočky telecí + kuře 200 g

Masová konzerva té nejvyšší kvality pro koťata a mladé kočky (do jednoho roku) z telecího a kuřecího masa. Konzervy Animonda vynikají svou chutí a vyváženým poměrem živin, který zajišťuje zdravý vývoj vašeho koťátka. Čerstvé maso a přísady živočišného původu zaručují lahodnou chuť krmiva, kterou kočky tolik milují, a zároveň obsahuje všechno, co váš mazlíček potřebuje ke svému růstu a správnému vývinu. V konzervě naleznete viditelné menší šťavnaté kousky masa, ideální velikosti pro koťátka, naopak v ní nenajdete přidaný cukr, obilí ani sóju. S přídavkem taurinu a uhličitanu vápenatého pro zdravé kosti, zuby, dásně a oběhový systém. Přirozený zdroj chloridu sodného pro správnou funkci organismu. 

  • Masová konzerva.
  • Pro koťata a mladé kočky.
  • Z telecího a kuřecího masa.
  • Z čerstvých ingrediencí.
  • Neobsahuje cukr, obiloviny, sóju.
  • S přídavkem taurinu a uhličitanu vápenatého.

Velikost balení: 200 g

Složení: Maso a výrobky živočišného původu (32% hovězí, 17% telecí, 17% kuřecí) 31% vývar, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.

Analytické složky: Hrubý protein 11 %, hrubý tuk 6,5 %, hrubá vláknina 0,3 %, hrubý popel 1,7 %, vlhkost 80 %.

Krmný návod: koťatům ve věku od 2 měsíců podávejte 80-115 g, koťatům ve věku 3 měsíců 140-150 g, koťatům ve věku do 5 měsíců 215-335 g a koťatům od 5 měsíců 245-370 g denně, nejlépe ve dvou dávkách. (Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky psa se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Animonda je jeden z předních německých výrobců vysoce kvalitních masných výrobků a lahůdkářských specialit. Zaměřuje se na výrobu vysoce kvalitního krmiva pro domácí zvířata, zejména pro kočky a psy. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky o zdravé výživě zvířat.

Jedná se především o mokrá krmiva. Do této kategorie tedy spadají konzervy, kapsičky a paštiky. Jsou vyráběny z různých druhů mas, která jsou k dostání běžně v České republice, ale také z exotického masa, jako je například maso pštrosí nebo klokaní. Tyto pochutiny mohou být doplněny o vedlejší suroviny, kterými je například zelenina.

Animonda je vyráběna přirozeně, zásadně neobsahuje umělá barviva a dochucovadla. Vybrané čerstvé suroviny jsou šetrně zpracovány, aby si zachovaly všechny živiny. Animonda je kvaliní, plnohodnotné a zdravé krmivo, které splňuje i ty nejvyšší nároky. Masové konzervy pro psy GranCarno je vyráběna výhradně z čerstvého masa a obsahuje ANI-Protect přírodní antioxidanty, které chrání imunitní systém a podporují odolnost.