Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Apetit vaječná směs pro exotické ptactvo Eggfood žluté 150 g

Kód: 308113
79 Kč
Skladem (>20 ks)

Doplňkové vaječné krmivo pro exotické ptactvo pro zlepšení kondice, správný růst a pro období zvýšených nároků na výživu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apetit vaječná směs pro exotické ptactvo Eggfood žluté

Vaječné krmivo Apetit EGGFOOD je doplňkovým krmivem pro výbornou trvalou kondici ptáků. Vaječnou směs ptáci dobře přijímají a rychle tráví. Obsahuje potřebné složky pro správný růst mladých ptáků, pro zvýšené nároky dospělých ptáků v období rozmnožování a také v období přepeřování. Směs je vhodné používat v průběhu celého roku pro dlouhodobou dobrou kondici ptáků, především však v obdobích větších nároků na výživu, jako je zmíněné přepeřování, rozmnožování a odchov mláďat. Vaječná směs Apetit EGGFOOD je vhodná pro zebřičky, kanáry, andulky, korely, agapornise a všechny další druhy semenožravých ptáků. 

  • Pro trvalou kondici ptáků
  • Pro období přepeřování, rozmnožování a růstu
  • Snadno stravitelná

Velikost balení: 150 g

Složení: Pekařské výrobky, vejce a výrobky z vajec, vedlejší rostlinné produkty, oleje a tuky, cukry, semena, vaječné žloutky, mléko a mléčné deriváty, barvivo, aroma, antioxidant. 

Krmný návod: Přidávejte do krmiva celoročně 3 x týdně v množství 25 % denní dávky krmiva. Během přepeřování a rozmnožování podávejte v množství 25 % denní krmné dávky každý den.

Ujistěte se, že má váš pták vždy k dispozici čerstvou vodu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Apetit patří mezi výrobce, kteří produkují kvalitní a cenově dostupné krmivo. Zaměřuje Se primárně na vytváření levného krmiva pro ptáky a hlodavce, ve své nabídce ale má základní krmiva také pro kočky, psy, koně a akvarijní živočichy. Krmivo Apetit se pyšní známkou „Natur Produkt“, splňuje tedy přísná kritéria na složení i čistotu.