Beaphar Diaz antiparazitický obojek pro kočky 35 cm

Kód: 319392
279 Kč
Skladem (>20 ks)

Vaší kočce už více nebudou pít krev klíšťata nebo blechy s antiparazitickým obojkem Beaphar Diaz. Aktivní látka Diazinon působí efektivně po dobu 6 měsíců. Před použitím čtěte příbalovou informaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beaphar Diaz antiparazitický obojek pro kočky 35 cm

S antiparazitickým obojkem Beaphar Diaz už Vaší kočce nebudou více pít krev klíšťata ani blechy. Aktivní látka Diazinon působí efektivně po dobu 6 měsíců. Zároveň nemusíte mít obavy při kočičích toulkách - obojek má zabezpečení v podobě zářezů a při zachycení se roztrhne. Obojek je vhodný pro kočky starší 6 měsíců

  • Antiparazitický obojek pro kočky. 
  • Účinnost 6 měsíců.
  • Jednoduchá manipulace.
  • Zabezpečení v případě zachycení.

Složení: Aktivní látka Diazinon 15 %.

Návod k použití: Před nasazením obojek chytněte za konce a trhněte - tím aktivujete v mikro komůrkách aktivní látku v pudru a do několika dnů se tak rozšíří po celém těle vašeho miláčka. Kočce ponechejte mezi obojkem a krkem dostatečné místo (2 prsty) a zbytek obojku odstřihněte.

5
4x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 7.6.2022
Momentalne (po 2 tydne) funguje perfektne; co je bylo dříve živna půda pro klíšťata je nyní krásná obnovená kůže a vlasy.
5
GH Avatar autora | 25.6.2021
Super
5
RP Avatar autora | 2.6.2021
**
4
HD Avatar autora | 25.5.2021
Obojek je na kočku dost tlustý a tvrdý. Klíšťata se sem tam také objeví.
5
Avatar autora | 26.11.2020
+ cena

Beaphar se zabývá vývojem a výrobou produktů specializovaných na výživu, výchovu, péči a léčbu Vašich zvířecích miláčků. Společnost byla založena v roce 1942 podnikatelem Bernardem Aa, přičemž organizace výroby a marketingu je stále ve vlastnictví rodiny. Naše nadšení pro zvířecí svět je obrovské. Vývoj a vlastnosti našich výrobků určují trendy. S kompletní řadou léčiv, výrobků pro péči o Vašeho mazlíčka a krmiv distribuovaných do 86 zemí po celém světě a s vlastními distributory např. v Belgii, Holandsku, Anglii, Německu, Polsku, České republice a na Slovensku se pyšně řadíme mezi jedničky jak na evropském tak na světovém trhu. Více než 800 výrobků společnosti Beaphar pomáhá Vašim zvířátkům být šťastnější a zdravější.

Beaphar nabízí jen to nejlepší, protože domácí mazlíčci si takovou péči zaslouží. Klíšťata, blechy a jiní parazité jsou stálým nebezpečím pro zdraví Vašich zvířat. Antiparazitní přípravky Beaphar zajišťují dlouhodobou ochranu před těmito nepříjemnými parazity. Klíšťata, blechy, komáři a jiní parazité mohou velmi znepříjemnit život Vašeho psa, Vaší kočky. Mohou také přenášet různá nebezpečná onemocnění. Beaphar antiparazitní obojky, Beaphar antiparazitní šampony a další přípravky jsou dobrou volbou pro zajištění dlouhodobé ochrany Vašich čtyřnohých kamarádů.