Biorb akvarijní dekorace chaluha růžová malá 2 ks

Kód: 321326
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (18 ks)

Dekorace do akvária v podobě chaluhy je vítaným zpestřením životního prostředí vašich rybiček a zároveň působí i příjemně na pohled. V akváriu se díky prouděním vody a pohybu rybiček vlní. Rybičkám poskytuje i bezpečné útočiště. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BiOrb akvarijní dekorace chaluha růžová malá

Dekorace do akvária v podobě chaluhy je vítaným zpestřením životního prostředí vašich rybiček a zároveň působí i příjemně na pohled. Balení obsahuje 2 kusy dekorace. V akváriu se díky prouděním vody a pohybu rybiček vlní. Rybičkám poskytuje i bezpečné útočiště. 

  • Snadná instalace díky hladké vyvážené kuličce, která zamezuje stoupání rostlin na povrch
  • Lze je umístit do keramických médií
  • Ozvláštní každé akvárium, ideální je však pro akvária značky biOrb

Velikost balení: 2 ks

Velikost rostliny: 20 cm

Materiál: plast

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.