Biorb akvarijní dekorace kapradí zelené malé 2 ks

Kód: 321328
499 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Malý set umělohmotných rostlin od proslulého návrháře Sama Bakera přidá na kráse vašeho akvaria. Tuto dekoraci vzhledu péřové kapradiny přivítají i vaše rybičky. Výška rostlin je 20 cm, balení obsahuje dvě rostliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb akvarijní dekorace kapradí zelené malé 2 ks

Plast, který byl použit pro výrobu rostlin, se ve vodě vznáší a působí přirozeně, přírodně. Rostliny jsou umístěny každá v keramickém obalu. Jeho váha zajistí, že ani pohybem rybek nebudou kapradiny putovat akváriem, ale zůstanou na místě, které jste jim vybrali.

  • Přírodní vzhled rostlin
  • Keramická zátěž
  • Jasné barvy

Velikost balení: 2 ks

Výška rostliny: 20 cm

Materiál: plast. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace do akvária
Hmotnost: 0.12 kg
Barva: zelená
Tvar: rostlina
Osobní odběr: Pet Center Praha 4 - DBK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.