Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Biorb vzduchovací kámen

Kód: 306675
159 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Biorb vzduchovací kámen zapadá do spodní části vzduchovací roury. Tam přerušuje proud vzduchu, který se rozděluje na masu jemných bublinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biorb vzduchovací kámen

Biorb vzduchovací kámen zapadá do spodní části vzduchovací roury. Tam přerušuje proud vzduchu, který se rozděluje na masu jemných bublinek.Vzduchovací kámen také se snižuje hluk ze vzduchovací pumpy. Životnost kamene může být od 3 měsíců do 3 let. V případě, že kámen nedokáže propouštět vzduch, je nutné ho vyměnit za nový.

  • Ve vzduchovací rouře „vyrábí“ vzduchové bublinky
  • Snižuje hluk vzduchovací pumpy

Návod na údržbu:  životnost 3-36 měsíců, potom je nutné vyměnit vyměnit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka biOrb vznikla v roce 1999, kdy se společnost rozhodla udělat něco inovativního na akvarijním trhu. Myšlenka, která byla vytvořena, byla realizována a v říjnu 2000 společnost zaznamenala první objednávku. Firma Vodní Království byla první firmou v ČR, která kdy prodávala a nabízela tato akvária a to již v roce 2001.

Od té doby bylo prodáno více než 1 000 000 akvárií a značka biOrb se stala celosvětově známou a uznávanou. V současné době vlastní značku biOrb společnost OASE. BiOrb je světoznámá značka a nabízí mnoho designových akvárií. Nabídka se rozrostla také o velký sortiment dekorací, ozdob a doplňků. BiOrb se neustále rozšiřuje a přináší nové a inspirativní produkty, které dodávají radost a potěšení do vašeho obydlí a kanceláří.