Cat-Gato škrabadlo Bamboo VI 150 cm

Kód: 324525
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
2 699 Kč
Dostupné pouze na prodejně (18 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Bamboo VI 150 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Bamboo VI 150 cm je v antracitové a béžové barvě, má dva sloupky omotané sisalovým provázkem, na vrcholu je pelech, součástí jsou dvě plochy na odpočinek a kulatá bouda, ideální na nerušený spánek. Škrabadlo lze využívat více kočkami najednou. Je pohodlné pro kočičí odpočinek či hrátky ale také má stabilní konstrukci. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. Bambusová úprava

  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro více koček
  • Odolné materiály
  • Vhodný i do menšího interiéru
  • Atraktivní design

Materiál: bambus, sisal, plyš

Velikost škrabadla: 90 x 40 x 150 cm

Barva: antracitová a béžová

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.