Cat-Gato škrabadlo City Cat 141 cm

Kód: 319612
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
2 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo City Cat 141 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo City Cat 141 cm je praktické, kombinované a může ho využívat více koček najednou. Plní hned 4 funkce - domeček slouží jako pelech, tři sloupce slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna a je doplněna o hrací funkce. Škrabadlo City Cat je důmyslným hracím centrem pro uspokojení kočičích potřeb. Škrabadlo slouží ke skákání, lenošení nebo pro  rozhled. Ideální pro kočky menších a středních plemen. Atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek či hravou náladu. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů a je stabilní. 

  • Tři sisalové sloupec
  • Originální bouda
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky středních a menších plemen
  • Odolné materiály

Velikost škrabadla: 141 cm

Materiál: sisal a plyš

Barva: béžová a hnědá

Doplňkové parametry

Kategorie: Škrabadla a odpočívadla pro kočky
Hmotnost: 17.83 kg
Osobní odběr: Pet Center Brno Avion, Pet Center Liberec Globus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.