Cat-Gato škrabadlo Gloria speciál 109 cm

Kód: 319608
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 359 Kč
Skladem (>20 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Gloria speciál 109 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Gloria special 109 cm je v šedé barvě, má boudu, má dva sloupky omotané sisalovým provázkem, tři plochy na relaxování, z nichž jedna je s dírou uprostřed a provlečeným provazem. Tento hrací prvek láká kočky k použití škrabadla. Je pohodlné pro kočičí odpočinek ale také stabilní díky boudě, která je základem konstrukce. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů. 

  • Symetrický vzhled
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky všech plemen
  • Vhodný i do menšího interiéru
  • Atraktivní design
  • Provaz jako hrací prvek

Materiál: plyš a sisal

Barva: šedá

Velikost škrabadla: 36 x 36 x 109 cm

 

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
MV Avatar autora | 1.3.2023
Produkt je to dobrý. Ale člověk aby to tomu kocourovi nutil. Je všude jinde, jenom ne tady. Do domečku ještě nevlezl. Škrabadlo také neužívá.

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.