Cat-Gato škrabadlo Pesaro 104 cm

Kód: 324522
Doprava zdarma
Značka: Cat-gato
1 799 Kč
Dostupné pouze na prodejně (16 ks)

Kočky se bez škrabadla neobejdou, protože škrábání je jejich základním kočičím instinktem, díky kterému si obrušují drápky a značí si své teritorium. Pokud máte doma kočku, kočičí škrabadlo je nutným doplňkem, který nesmí ve vaší domácnosti chybět. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cat-Gato škrabadlo Pesaro 104 cm

Škrabadla plní mnoho užitečných funkcí, které vaší kočce přinesou mnoho pozitivních vlivů na její tělo a mysl. Kočky si na škrabadle obrušují drápky a škrábáním relaxují, uvolňují se a protahují

Dopřejte své kočce doplněk, kterým je škrabadlo firmy Cat-Gato. Škrabadlo Pesaro 104 cm je praktické a kombinované. Plní hned 4 funkce - spodní část slouží jako pelech nebo hrací tunel, dva okrajové sloupce slouží k obrušování drápků, horní část slouží jako odpočívadlo nebo rozhledna a je doplněna o hrací funkce. Škrabadlo Pesaro je důmyslným hracím centrem pro uspokojení kočičích potřeb a díky atraktivnímu antracitovému vzhledu je vhodné pro náročné interiéry. Ideální pro kočky všech velikostí.  Atraktivní a pohodlné pro kočičí odpočinek či hravou náladu. Škrabadlo je vyrobeno z odolných materiálů a je stabilní. 

  • 4 v 1
  • Velice stabilní
  • Relaxační a funkční pomůcka
  • Vhodné pro kočky všech velikostí
  • Odolné materiály
  • Praktické řešení pro malé interiéry
  • Kulatý míček pro zábavné hraní
Materiál: plyš
Barva: antracitová a béžová
Velikost škrabadla: 72x40x104 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Škrabadla a odpočívadla pro kočky
Hmotnost: 7.93 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AM Avatar autora | 23.10.2023
spokojena, stabilní, vypadá dobře

Firma Cat-Gato s.r.o. byla založena v roce 1999 a specializuje se na výrobu produktů pro zvířectvo na zlepšení jejich života a komfortu. Na začátku se firma specializovala na výrobu škrabadel pro kočky. Následně byla výroba rozšířena o produkty jako akvária, textilní, plastové, dřevěné výrobky a výrobky z kůže.

Společnost Cat-Gato s.r.o. je dnes jedním z hlavních výrobců akvárií v Evropě, jejíž výrobky mají certifikáty CE a TÜV. Všechny produkty jsou vyráběny ve vlastních zařízeních na Moravě v Lutíně (České Republice). Firma zaměstnává přibližně 140 zaměstnanců a rozkládá se na ploše cca 20000m2.