Cats Best Original 40 l

Kód: 341910
749 Kč
Skladem (>20 KS)

Kočkolit Cat's Original, je následovník kočkolitu Cat's Best Öko Plusa a je mnohem účinější než klasické podestýlky pro kočky, jelikož spolehlivě váže kapalinu v kapilárním systému přírodních rostlinných vláken. Díky tomu je Cat's Best Original velmi úsporný ve spotřebě a také výrazně hospodárnější než mnoho jiných podestýlek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cats Best Original 

Kočkolit Cat's Original, je následovník kočkolitu Cat's Best Öko Plusa a je mnohem účinnější než klasické podestýlky pro kočky, jelikož spolehlivě váže kapalinu v kapilárním systému přírodních rostlinných vláken. Díky tomu je Cat's Best Original velmi úsporný ve spotřebě a také výrazně hospodárnější než mnoho jiných podestýlek. Práce vynaložená na čištění a doplňování kočičí toalety je redukovaná na minimum, protože Cat's Best Original díky své vysoké schopnosti pohlcení pachů může být ponechán v toaletě mnohem déle (až 7 týdnů). To znamená méně práce a také mnohem menší náklady.

Cat's Best používá pouze druhotné dřevní suroviny s certifikací PEFC z dřevozpracujícího průmyslu -  nekácíme stromy!

  • Bez umělých přísad kompostovatelný a 100% biologicky odbouratelný
  • Snadná údržba
  • Vyrobeno z technologicky rafinovaných aktivních dřevěných vláken
  • Přírodní a bez chemických přísad
  • Úsporné řešení

Velikost balení: 40 l

Materiál: Přírodní vláknina, která se - podobně jako toaletní papír - rozpustí již ve vodě v záchodové míse.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Podestýlky pro kočky
Hmotnost: 17.2 kg
Druh podestýlky: hrudkující
Materiál: bentonit
Osobní odběr: Pet Center Brno Dornych, Pet Center Brno Globus, Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Olympia, Pet Center Brno Slatina, Pet Center Brno Židenice, Pet Center České Budějovice IGY, Pet Center České Budějovice Mercury, Pet Center Chomutov Jirkov - Kaufland, Pet Center Brno Extra Heršpická, Pet Center Extra Campus Brno, Pet Center Havířov OC Elán, Pet Center Hr.Králové Aupark, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Jihlava - Albert, Pet Center Jihlava City, Pet Center Karlovy Vary - Globus, Pet Center Kladno Kaufland, Pet Center Komořany, Pet Center Lanškroun, Pet Center Liberec Plaza, Pet Center Litvínov, Pet Center Most Central, Pet Center Olomouc Haná, Pet Center Olomouc Šantovka, Pet Center Opava - Globus, Pet Center Ostrava Futurum, Pet Center Ostrava Géčko, Pet Center Ostrava Karolína, Pet Center Ostrava Tesco, Pet Center Plzeň Globus, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Plzeň Plaza, Pet Center Plzeň Tesco, Pet Center Praha Bořislavka, Pet Center Praha 5 - Galerie Butovice, Pet Center Praha Čakovice, Pet Center Čestlice, Pet Center Praha Chodov, Pet Center Praha Eden, Pet Center Praha 9 - Horní Počernice, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Praha Flora, Pet Center Praha Globus Zličín, Pet Center Praha Harfa, Pet Center Praha 15 - Horní Měcholupy, Pet Center Praha Kunratice RP, Pet Center Praha 9 - Letňany, Pet Center Praha 5 - Metropole Zličín, Pet Center Praha OC Opatovská, Pet Center Praha OC Stromovka, Pet Center Praha 6 - Podbaba, Pet Center Říčany, Pet Center Praha Šestajovice, Pet Center Praha 10 - Skalka (Tesco), Pet Center Praha Smíchov, Pet Center Přerov Galerie, Pet Center Rokycany, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu, Pet Center Teplice Galerie, Pet Center Třinec Lyžbice, Pet Center Uherské Hradiště, Pet Center Uherský Brod, Pet Center Uherský Brod - Tesco, Pet Center Ústí nad Labem - Forum, Pet Center Vsetín, Pet Center Zlín Kaufland, Pet Center České Budějovice Globus, Pet Center Havlíčkův Brod, Pet Center Otrokovice, Pet Center Chomutov Globus
5
36x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 11.11.2023
Nejlepší kočičí stelivo. Skvělá manipulace. Bez obav lze spláchnout do WC. Nehrozí ucpání ani jiné problémy. Cena v porovnání s jiným je vyšší, ale za tu kvalitu odpovídající. Kocour je se svým záchodkem taky spokojený.
5
VJ Avatar autora | 3.9.2023
Stelivo je skvělé. Naprosto nám vyhovuje, žádné vyhazování do koše a následné vynesení odpadků kvůli zápachu. Prostě spláchneme do záchodu a je čisto:-)
5
PH Avatar autora | 18.7.2023
Stelivo nám vyhovuje, protože kolem tekutiny po chvíli vytvoří pevnou hrudku, kterou lze vyhodit do WC. Dobře pohlcuje pach moči, i když samo téměř nijak nevoní (trochu dřevem). Zápach z pevných exkrementů pohltí během cca hodiny. Vůbec nepráší, trochu se však zachytává na tlapkách při odchodu kočky z toalety. V toaletě vydrží cca 50-60 dní, pak je třeba jeho výměna.
5
JK Avatar autora | 29.6.2023
Naprosto!
5
VP Avatar autora | 28.6.2023
Dokonalé stelivo,které kupujeme mnoho let.Ryché a bezproblémové doručení.
5
Avatar autora | 27.6.2023
Tuhle podestýlku kupuji už dlouho, proto vím, že vyhovuje nejen mé kočce, ale i pro mě je dobrá v tom ohledu, že dobře hrudkuje a hlavně není po vykonání potřeby, cítit.
5
LB Avatar autora | 19.6.2023
Kupujeme 11 let, maximální spokojenost. Pohlcuje pachy a perfektně váže na sebe tekutiny (skvěle hrudkovatí). Při snaze ho změnit kočce za "levnější" stelivo jsme neuspěli. Oblíbila si ho taky. :-)
5
MM Avatar autora | 13.6.2023
Kupuji již dlouhé roky, spokojenost, je úsporné a dobře váže pachy. Jediná nevýhoda je, že se více vynáší.
5
KS Avatar autora | 9.6.2023
Naprosto spokojená, snadná manipulace, doplňování....
5
L Avatar autora | 5.6.2023
Super podestýlka, oceňuji možnost splachování.
5
SS Avatar autora | 2.6.2023
Nejlepší podestýlka na trhu. Krásně se hrudkuje a dá se spláchnout do záchodu, což je opravdu velké plus. Za mě top. Doprava velmi rychlá, komunikace s obchodem bezproblémová. Děkuji!
5
JN Avatar autora | 22.5.2023
Nejlepší stelivo pro kočky, naprostá spokojenost
5
KP Avatar autora | 18.5.2023
Ano spokojennost, jak s cenou ta i s dopravu.
5
KK Avatar autora | 4.5.2023
Ano jsem s produktem spokojený. Škoda, že se neprodávají ti větší balení.
5
JB Avatar autora | 2.5.2023
Nejlepší stelivo...
5
MV Avatar autora | 27.4.2023
Nejlepší stelivo z mnoha vyzkoušených. Jediná nevýhoda - je lehké, takže se hodně roznáší.
5
MH Avatar autora | 10.5.2022
Nejlepší podestýlka co jsme zatím vyzkoušeli, možno spláchnout pouze hrudky do WC a tím šetříme i množství vyhozené podestýlky.
5
Avatar autora | 5.5.2022
Velmi spokojen, doporučuji. Používám jako podestýlku na dno klece k papouškům
5
VH Avatar autora | 29.3.2022
Doporučuji
5
DM Avatar autora | 29.12.2021
Doporučuji a také jej stále objednávám.
5
Avatar autora | 21.10.2021
Velmi doporučuji, hlavně možnost odstranit stelivo do WC, odpadá vynášení a navíc stelivo nesmrdí.
5
IK Avatar autora | 4.8.2021
Velmi, používám jej dlouho a jsem s ním spokojená
5
A Avatar autora | 2.7.2021
Velká spokojenost. Žádné pachy, stačí na dlouhou dobu. Klidně možné spláchnout i do záchodu, rozpouští se ve vodě bez problému.
5
TH Avatar autora | 4.6.2021
Velmi spokojen, stejně i naše kočička
5
ML Avatar autora | 28.5.2021
my jsme s timto produktem moc spokojeny doporučujeme
5
A Avatar autora | 24.3.2021
+ Dlho vydrží, pohlcuje pachy, vôbec nesmrdí - Nehrudkuje (tvorí mapy na spodku mačacieho záchoda), stelivo je ľahké čiže sa dosť veľa vynáša na pacinkách
5
Avatar autora | 6.12.2020
+ Výborně hrudkuje.

Za nás nejlepší stelivo jaké jsme kdy měli, dobře hrudkuje a pohlcuje pachy.

Cat's Best podestýlky jsou univerzální steliva pro kočky, ale i hlodavce a další malá zvířata chovaná v kleci.

Cat's Best - 100% přírodní kočkolity, bez chemických přísad a kompletně biologicky odbouratelné. Díky aktivním dřevěným vláknům, pro jejichž získání nejsou káceny stromy, jsou tato steliva velice produktivní, jelikož jsou schopna absorbovat a trvale zapouzdřit vlhkost až v sedminásobku svého objemu. Steliva Cat's Best jsou hrudkovitá, savá a kompostovatelná. Cat's Best kočičí podestýlka pomáhá udržovat hygienu, zdraví a pohodu Vaší kočky. Ne nadarmo jsou Cat's Best číslem 1 v Evropě mezi kočkolity.

Podestýlka je minimálně prašná, má vysokou savost a dobře pohlcuje zápach. Je vhodná pro péči o zvířata v bytech. Usnadňuje denní péči a pomáhá zajistit čistotu nejen ubikace zvířete, ale i jeho okolí.