FERPLAST klec DOG FORT

Kód: 344592
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
5 999 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 KS)

FERPLAST klec DOG FORT je přírodní dřevěná bouda pro psy a štěňata určená na vnitřní použití. Slouží k odpočinku a zabezpečení zvířat k dočasným účelům. Ekologický výrobek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST klec DOG FORT

Dřevěná prostorná a světlá klec vyrobená z borovice určená pro interiérové použití jako útočiště k odpočinku a nerušenému spánku. Zabezpečí klidné prostředí bez stresu, například v početné rodině. Přístřešek je vhodný pro psy i pro štěňata, kdy je třeba zajistit jejich dočasné umístění, stravu nebo odpočinek, stejně tak bezpečně ochrání domácnost před poškozením. Snadné ošetřování a čištění klece. Komfortní velká vstupní vrátka s možností uzamčení dvojitým bezpečnostním zámkem. Vyškově nastavitelné gumové protiskluzové nožičky kompenzují nerovnost podlahové krytiny. Vyrobeno z přírodních surovin s ohledem na životní prostředí, ekologický výrobek. Bouda je vhodná pro menší a středně velká plemena psů.

  • Zcela přírodní materiál

  • Dlouhá životnost

  • Příjem potravy, odpočinek a relaxace v klidném prostředí

  • Plní ochrannou funkci
  • Ekologický výrobek

Materiál: borovicové dřevo, kov.

Rozměry: 100,5 × 59 x 82,5 cm

Barva: přírodní

Upozornění: Důležitým předpokladem pro její používání je pečlivé a pozitivní navyknutí zvířete na klec. Klec by nikdy neměla sloužit jako trest, protože by měla být pro vašeho čtyřnohého přítele chráněným a pozitivním místem. Klec je vhodná pouze pro krátkodobé umístění psa na několik minut nebo hodin, nikoliv pro trvalé umístění či jako řešení problémů s výcvikem a chováním.

 

Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Boudy pro psy
Osobní odběr: Pet Center Brno Královo Pole, Pet Center Brno Extra Heršpická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.