FERPLAST DUDU ANIMALS PIG zásobník sáčků na psí exkrementy

Kód: 339990
259 Kč
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)

Hygienický zásobník na sáčky, které jsou vhodné na psí exkrementy. Ideální pomocník na každou procházku se psím mazlíčkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST DUDU ANIMALS PIG zásobník sáčků na psí exkrementy

Malý, ale za to velmi důležitý pomocník při každé procházce nebo výletu s vaším psím parťákem. Je zárukou hygienické likvidace psích exkrementů po psovi. Zásobník na sáčky ve veselém motivu vepříka. Jeho součástí je praktická spona, lze jej snadno připnout na vodítko. Zásobník je rozměrný, vejde se do něj velké množství hygienických sáčků. Zásobník má nejen kvalitní provedení, ale i velmi atraktivní design. Málokdo tedy hned na první pohled pozná, co máte na vodítku připnuté.

  • Nezbytný doplněk
  • Hygienický zásobník na sáčky
  • Praktická spona sloužící k připnutí na vodítko
  • Atraktivní a barevný design

Rozměry: 5,5 x 9 cm

Barva: růžová, bílá

Materiál: plast

Doplňkové parametry

Kategorie: Sáčky na psí exkrementy
Hmotnost: 0.09 kg
Osobní odběr: Pet Center Jablonec nad Nisou Central, Pet Center Lanškroun, Pet Center Ostrava Tesco

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.