Ferplast frisbee 19,5 cm

Kód: 309150
369 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Jestli už vás nebaví neustále hledat klacky, které by se hodily na aportování, pořiďte si Ferplast frisbee, jistě to ocení i váš pes.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast frisbee 19,5 cm

Jestli už vás nebaví neustále hledat klacky, které by se hodily na aportování, pořiďte si Ferplast frisbee, jistě to ocení i váš pes. Frisbee má průměr 19,5 cm a je vyrobeno z latexového materiálu, který poskytuje lepší úchop zuby. Dobře se hází a létá daleko, takže váš pes bude mít dostatek pohybu

  • Červené a modré provedení
  • Vyrobeno z latexového materiálu
  • Pohodlně se hází 
  • Zábava pro vás i vašeho psa

Rozměry: průměr 19,5 cm

Barva: červená, modrá

Materiál: latex

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Házedla pro psy
Hmotnost: 0.12 kg
Barva: různé
Materiál: latex
Tvar: frisbee
Velikost: M

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.