Ferplast klec GIULIETTA 4 černá

Kód: 339949
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
1 929 Kč
Dostupné pouze na prodejně (20 ks)

Středně velká klec Giulietta 4 je dřevěná klec vhodná pro kanárky a drobné exoty. Je vybavena hlubokým dřevěným dnem s odnímatelnými plastovými zásuvkami pro snadné a rychlé čištění. Malá přední dvířka byla navržena pro každodenní údržbu. Giulietta 4 s dodávaným příslušenstvím je pohodlná a připravená kdykoli přivítat vaše opeřené přátele. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec GIULIETTA 4 černá

Ptačí klec Giulietta 4 se vyznačuje konstrukcí se sloupky a rámem vyrobeným z robustního dřeva s certifikátem FSC™, který pochází z lesů, které jsou správně a zodpovědně obhospodařovány. Protiplísňová barva je odolná vůči UV záření a odpuzuje vodu. Dřevo je ošetřeno pro větší trvanlivost v průběhu času. Uvnitř klece najdete odnímatelná otočná krmítka, láhev na pití, sponu na zeleninu, jakož i flexibilní plastová modulární bidélka, která můžete tvarovat podle vlastních preferencí. Otočná a odnímatelná krmítka Brava 2 se navíc dají otáčet o 180°, dají se snadno naplnit zvenčí, aniž by se vytvořil otvor, kterým by ptáček mohl uniknout. Jejich tvar brání jídlu vypadnout mimo klec.

  • Klec je vyrobena ze dřeva s certifikátem FSC™
  • Drátěná konstrukce ošetřena odolným lakem
  • Snadná údržba díky vysouvacímu dnu
  • Plná výbava

Rozměry: 57 x 30 x 50 cm

Materiál: dřevo, kov

5
0x
4
0x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
J Avatar autora | 2.2.2024
Nic moc.Řemeslně z výroby vyštípané latě,mizerné provedení,obtížná montáž,na trhu v této ceně nic lepšího bohužel není.....

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.