Ferplast klec pro hlodavce JENNY šedá

Kód: 307388
Doprava zdarma
Značka: Ferplast
3 999 Kč
Skladem (>20 ks)

Zboží je dostupné na našich prodejnách, pro informaci o dostupnosti zboží kontaktujte přímo prodejnu. Klec Ferplast JENNY pro hlodavce nabízí bezpečí, prostor i hravé prvky. Přístup do ní je z vrchu i z boků, což vám usnadní manipulaci se zvířetem i jeho krmení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast klec pro hlodavce JENNY šedá

Klec Ferplast JENNY pro hlodavce nabízí bezpečí, prostor i hravé prvky. Přístup do ní je z vrchu i z boků, což vám usnadní manipulaci se zvířetem i jeho krmení. Celou klec jde od podlážky demontovat, díky čemuž je veškerý úklid klece otázkou pár minut. Snadno na ni můžete připevnit krmítka, napáječku nebo jiné závěsné prvky. Díky vysokému dnu se podestýlka nedostává mimo klec.

  • Klec určená pro hlodavce
  • Nabízí dostatek prostoru, bezpečí a hravé prvky
  • Díky několika dvířkům z boku a velkým z vrchu je manipulace se zvířetem snazší
  • Na klec lze jednoduše zavěsit různé doplňkové prvky
  • Snadná údržba díky jednoduché demontáži kovové části od podstavce
  • Podestýlka se nedostává mimo klec, tudíž okolí klece zůstává čisté

Rozměry: 80 x 50 x 79,5 cm

Materiál: plast, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.