FERPLAST magnetická stěrka M

Kód: 330397
289 Kč
Skladem (>20 ks)

FERPLAST magnetická stěrka ve velikosti M je nezbytnou pomůckou všech chovatelů akvarijních ryb. Magnetická stěrka účinně čistí stěny akvária a pomáhá ho udržovat v dokonalém stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FERPLAST magnetická stěrka M

Magnetická stěrka je oblíbený a velice užitečný pomocník pro údržbu a čištění vašeho akvária. Efektivně odstraní nečistoty i usazeniny a zaručí naprostou průhlednost a viditelnost. Skládá se ze dvou částí opatřených silným magnetem, díky kterým je čištění opravdu snadné. Stačí jednu část umístit z vnitřní strany akvária a druhou z vnější, magnet bude k sobě části přitahovat a čištění může začít. Údržba je také snadná, po vyčistění akvária stačí stěrku opláchnout pod tekoucí vodou.

  • Stěrka vhodná pro skleněná i plastová akvária

  • Silný magnet zajišťující účinné vyčištění
  • Výborný pomocník při čištění chovného akvária

  • Účinně odstraňuje nečistoty a řasy ze stěn

Barva: černá.

Materiál: plast, magnet.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.