Ferplast VIP GA12/200 vodítko hnědé

Kód: 340013
849 Kč
Dostupné pouze na prodejně (4 ks)

Přepínací kožené tréninkové vodítko Ferplast VIP GA s maximální délkou 2 m. Je vhodné pro každodenní procházky, turistiku i pro začátky běhání se psem. Jedná se o multifunkční vodítko, které se přizpůsobí tomu, co zrovna potřebujete. Rozměry 12x200 cm. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast VIP GA12/200 vodítko hnědé

Přepínací kožené tréninkové vodítko Ferplast VIP GA s maximální délkou 2 m. Je vhodné pro každodenní procházky, turistiku i pro začátky běhání se psem. Jedná se o multifunkční vodítko, které se přizpůsobí tomu, co zrovna potřebujete. Přepínací vodítko nemusíte omotávat kolem zápěstí, když potřebujete pejskovi zkrátit prostor, ale prostě jen přepnete karabinu na nejkratší délku. Jakmile pak můžete dát pejskovi víc prostoru, přepnete zpátky.

  • Vodítko pro psy
  • Přepínací, tréninkové 
  • Přepíná se karabinou

Rozměry: 12x200 cm

Materiál: kůže

Barva: hnědá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.