Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Ferplast závěsná hračka pro ptáky 32 cm

Kód: 306359
249 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Závěsná hračka pro ptáky, vyrobena z kovu a barevných korálků. Hračka je obohacena o zvoneček. Vhodné pro okrasné ptactvo, včetně andulek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast závěsná hračka pro ptáky 

Barevná hračka se zvonečkem, která ozdobí každou chovnou klec pro exotické ptáky. Vyrobena výhradně z kovu a dřeva. Obsahuje kovovou karabinu, díky které ji snadno upevníte v kleci. Ideální pomocník na dlouhé chvíle pro všechny druhy okrasného ptactva v živých barvách.

  • Barevná hračka se zvonečkem
  • Doplněk do klece pro okrasné ptactvo
  • Vyrobena z odolného kovu
  • Obsahuje barevné dřevěné korálky
  • Zdravotně nezávadný materiál a barvy
  • Upevnění v kleci pomocí karabiny
  • Součástí hračky je zvoneček

Rozměry: 9 x 3 x 32 cm

Materiál: dřevo, kov

Barva: mix barev

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.