Ferplast závěsná miska SIRIO 300 ml

Kód: 306392
159 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Závěsnou misku Sirio používáme na vodu nebo jako krmítko pro papoušky. Má praktický závěs pro upevnění do mřížky klece. Rozměr misky je 9,5x4,9 cm, objem 0.3 l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ferplast závěsná miska SIRIO 300 ml

Závěsnou misku Sirio používáme na vodu nebo jako krmítko pro papoušky. Má praktický závěs pro upevnění do mřížky klece. Rozměry: 9,5x4,9 cm, objem 0.3 l. Miska je vyrobena z nerezové oceli, proto je velmi odolná před zobáčky papoušků. Navíc se může pochlubit velkou prostorností a snadnou omyvatelností. Ferplast závěsná miska SIRIO je vhodná pro semínka i  mix nejrůznějších ptačích dobrot. 

  • Závěsná miska do mřížky klece vhodná na krmení nebo vodu
  • Určena pro papoušky a malé opeřence
  • Materiál nerez ocel
  • Snadná údržba

Rozměry: 9,5x4,9 cm, objem 0,3 l

Materiál: nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.