Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Flexi New Classic S - šňůra 5 m/12 kg červená

Kód: 340424
359 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Velice kvalitní, pevné, samonavíjecí vodítko s reflexními prvky vhodné pro psy do 12 kilogramů. Délka šňůry je 5 metrů. Vodítko má stopku i pojistku stopky. Pohodlně se drží a je z pevného plastu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexi New Classic 

S vodítkem Flexi New Classic si procházku užijete vy i váš pes. Pes se proběhne, ale nezaběhne a vy nad ním budete mít stálou  kontrolu. Německá kvalita, maximální funkčnost, jednoduchý tvar a snadné ovládání, to vše představuje vodítko Flexi New Classic. Zatímco 5 m dlouhá páska umožní vašemu pejskovi více pohybu, vylepšený brzdový systém s krátkým zdvihem zas poskytne vám více kontroly. K vodítku je možné přidat i příslušenství (od velikosti S): LED osvětlovací systém nebo Multi Box pro ukládání pamlsků či sáčků. Originální samonavíjecí vodítko se vyznačuje nejmodernějším pružinovým systémem a komfortním ovládáním. Je vyráběné rodinnou firmou v Německu z vysoce kvalitních materiálů a před expedicí prochází mnoha kontrolami kvality. Pro psy do 12 kg. Barva: červená. 

  • Kvalitní a funkční vodítko pro komfortní a bezpečné venčení psů.
  • Díky tomuto vodítku si pes může užít dostatek pohybu pod kontrolou svého majitele.
  • Snadná manipulaci díky možnosti ovládat brzdové tlačítko jednou rukou.
  • Ergonomické a měkké držadlo, které je příjemné do ruky.
  • S nejmodernějším pružinovým systémem.
  • Vyrobeno v Německu z vysoce kvalitních materiálů.
  • Ručně zpracováno a sestaveno.
  • Před expedicí prochází vodítka mnoha kontrolami kvality.

Délka: 5 m

Velikost: S

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka FLEXI je německá firma s dlouhodobou působností. Tato značka je garancí výborné a vyzkoušené kvality. Mají patentovaný brzdící systém s "krátkou"" i "trvalou"" brzdou. Jsou vyráběná ve velikostech od malých až po obří plemena.

Tato vodítka není možné přetrhnout. Jsou testována na několikanásobně vyšší zátěž, než je uváděná doporučená váha psa k příslušné velikosti vodítka. Pokud se toto vodítko přetrhne, je to chybou majitele. Stává se to, když je pes na vodítku uvázaný přes roh či ostrou hranu nebo je na vodítku uvázaný bez dozoru a sám se ho snaží překousnout. V obou případech může dojít k mechanickému narušení vláken a pak už je přetržení snadné. Značka Flexi nabízí vodítka ve dvou typech (lanko nebo pásek).