FROLIC pochoutky Chewy Bones 170 g

Kód: 339086
49 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Frolic Chewy Bones jsou lahodné měkké proužky s příchutí hovězího masa, kterým neodolá ani ten nejnáročnější čtyřnohý mazlíček. Díky své praktické velikosti jsou ideální pro použití při výcviku, nebo lze podávat jen tak na chuť. Pamlsky jsou určené pro psy všech plemen a velikostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FROLIC pochoutky Chewy Bones

Frolic Chewy Bones jsou lahodné měkké proužky s příchutí hovězího masa, kterým neodolá ani ten nejnáročnější čtyřnohý mazlíček. Díky své praktické velikosti jsou ideální pro použití při výcviku, nebo lze podávat jen tak na chuť. Pamlsky jsou určené pro psy všech plemen a velikostí. Neobsahují sóju ani umělá barviva. 

  • Doplněk stravy
  • Lahodné měkké proužky
  • Pro použití při výcviku
  • Pro psy všech plemen a velikostí
  • Bez sóji a umělých barviv
Velikost balení: 170 g.
 
Složení: Obiloviny, výrobky rostlinného původu, různé cukry, maso a vedlejší produkty živočišného původu (včetně 4 % hovězího masa), minerální látky, oleje a tuky, bez umělých barviv a příchutí .
 
Upozornění: Určeno pro zvířata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Suché pamlsky pro psy
Hmotnost: 0.19 kg
Druh masa: hovězí
Kvalita: ekonomy
Určení: běžná aktivita
Věk psa: dospělý
Velikost psa: střední
Osobní odběr: Pet Center Praha Eden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Byl to právě Frolic, který jako první přinesl mezi chovatele psů známá poloměkká masová kolečka, původně zamýšlená jako krmivo. Uchytili se však jako nenahraditelný pamlsek pro psy, který dnes nejeden výrobce kopíruje.

Masová kolečka Frolic jsou oblíbeným pamlskem. Značka Frolic se vyvíjí dál a přidala několik méně úspěšných novinek, které čerpají inspiraci ze své sesterské značky Pedigree. Nabízí také žvýkací a dentální tyčinky pro psy.