Frontline Combo spot-on pro kočky

Kód: 309320
269 Kč
Skladem

S blechami a klíšťaty není radno si zahrávat a lepší je nic nenechat náhodě. Neriskujte přenos nemocí na vaši kočku a ochraňte ji po celých 6 týdnů od blech a klíšťat pomocí pipety Frontline Combo spot-on. Vhodná pro kočky od 8 týdnů věku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frontline Combo spot-on pro kočky

Nejlepší léčbou je prevence. Zajistěte své kočce klid v kožichu a sobě domácnost bez parazitů v podobě blech a klíšťat. Pipeta Frontline Combo spot-on pro kočky zabrání pomnožení blech vývojem vajíček a larev po dobu až šesti týdnů. Funguje i proti klíšťatům a všenkám. Neaplikujte přípravek koťatům mladším 8 týdnů a/nebo vážícím méně než 1 kilogram. Zároveň nepoužívejte pipetu u zvířat nemocných nebo v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu. Dodržujte dávkování!

  • Léčba a prevence napadení blechami a klíšťaty
  • Prevence a léčba napadení všenkami
  • Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD)
  • Účinnost až 6 týdnů 

Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobá hypersalivace způsobená charakterem vehikula. V rámci velmi vzácných nežádoucích účinků byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace (lupovatění kůže a vypadávání srsti, svědění, zarudnutí kůže) a celkové svědění nebo vypadávání srsti. Výjimečně byly zaznamenány hypersalivace, reverzibilní neurologické symptomy (hyperestesie, deprese, nervozita), zvracení. Varujte se předávkování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitické pipety (spot-on) pro kočky
Hmotnost: 0.03 kg
Typ účinné látky: chemická
Účinnost: proti klíšťatům, proti blechám

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: