Gammarus 500 ml

Kód: 351918
125 Kč
Dostupné pouze na prodejně (5 KS)

Gammarus je blešivec, který patří do rodu korýšů. Je vhodný jako přírodní doplňkové krmivo pro vodní, suchozemské želvy a ostatní terarijní zvířata, ryby, ptáky a malé hlodavce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gammarus 500 ml

Gammarus je blešivec, který patří do rodu korýšů. Je vhodný jako přírodní doplňkové krmivo pro vodní, suchozemské želvy a ostatní terarijní zvířata, ryby, ptáky a malé hlodavce.  Chutný pamlsek obsahuje vysoce kvalitní proteiny (48,2 %), zdravé tuky (6,2 %) a minerální látky (především vápník) potřebné pro přirozený růst krunýře a kostí.

  • Sušený gammarus plave na hladině a potopí se až po narušení schránky, proto je vhodný do vnadících směsí a boilies pro rybáře
  • Vhodné pro suchozemské želvy a ostatní terarijní zvířata, ryby, ptáky a malé hlodavce
  • Zdroj minerálů, proteinů a zdravých tuků

Velikost balení: 500 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Teraristika
Hmotnost: 0.53 kg
Osobní odběr: Pet Center Brno Slatina, Pet Center Hradec Králové Futurum, Pet Center Liberec Globus, Pet Center Říčany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka UGF (společnost Underground Food) se specializuje se na přírodní krmivo pro domácí mazlíčky, zájmové chovy, profesionální chovatele i zoologické zahrady. Vyvíjí a svým partnerům pomáhá vyvíjet na míru krmiva s přidaným hmyzím proteinem. Přispívá tak k modernímu a vysoce inovativnímu přístupu k výrobě moderních a nutričně vyvážených krmiv. V jejich nabídce najdete kompletní řadu sušeného hmyzu, sušené korýše, rybičky, nutričně vyvážené mixy či ptačí program na zimní krmení volně žijících ptáků. Dbají na vysokou kvalitu dodávaného zboží tak, aby vždy potěšili všechny domácí mazlíčky i jejich majitele. Mají také vlastní značku pamlsků pro psy Mr. Haff s hmyzem, na kterých si pochutnávají i ti nejnáročnější psi včetně vodících psů ve výcviku.

Všechny produkty jsou prémiovým doplňkem potravy nutričně vyvážených krmných směsí většiny hmyzožravých a masožravých domácích mazlíčků i chovných zvířat. Zaručí pestrou stravu pro zachování zdraví dospělých zvířat a správný vývin mláďat. Podporují zdravou kůži, srst, drápy, reprodukci, snůšku a posiluje imunitní systém zvířete.