Gimborn IT Pupy Piu pleny pro zvířata 60x60cm 10ks

Kód: 100394
249 Kč
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)

Gimborn IT Pupy Piu jsou pleny určené pro psy a jiná zvířata. Pleny vám budou vynikajícím pomocníkem ve snaze naučit vaše štěňátko hygienických návyků. Zároveň najdou využití také v případě starších nebo nemocných psů/zvířat, která v pokročilém věku často trpí inkontinencí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn IT Pupy Piu pleny pro zvířata 60x60cm 10ks

Gimborn IT Pupy Piu jsou pleny určené pro psy a jiná zvířata. Pleny vám budou vynikajícím pomocníkem ve snaze naučit vaše štěňátko hygienických návyků. Zároveň najdou využití také v případě starších nebo nemocných psů/zvířat, která v pokročilém věku často trpí inkontinencí. Jedná se o vysoce absorbční pleny s neprosákavou spodní částí. Rozměry: 60x60 cm. 10 ks.

  • Vysoce absorbční pleny.
  • Ideální edukace pro štěňata.
  • Vhodné také pro nemocné či staré psy/zvířata.
  • S neprosákavou spodní částí.

Rozměry: 60x60 cm

Balení: 10 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.