Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Gimborn IT Pupy Piu pleny pro zvířata 60x90cm 10ks

Kód: 100395
379 Kč
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)

Gimborn IT Pupy Piu jsou pleny určené pro psy a jiná zvířata. Pleny vám budou vynikajícím pomocníkem ve snaze naučit vaše štěňátko hygienických návyků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn IT Pupy Piu pleny pro zvířata 60x90cm 10ks

Gimborn IT Pupy Piu jsou pleny určené pro psy a jiná zvířata. Pleny vám budou vynikajícím pomocníkem ve snaze naučit vaše štěňátko hygienických návyků. Zároveň najdou využití také v případě starších nebo nemocných psů/zvířat, která v pokročilém věku často trpí inkontinencí. Jedná se o vysoce absorbční pleny s neprosákavou spodní částí. Rozměry: 60x90 cm. 10 ks.

  • Vysoce absorbční pleny.
  • Ideální edukace pro štěňata.
  • Vhodné také pro nemocné či staré psy/zvířata.
  • S neprosákavou spodní částí.

Rozměry: 60x90 cm

Balení: 10 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.