Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Gimborn míč na šňůře - hračka pro psy 38 cm

Kód: 212067
189 Kč
Dostupné pouze na prodejně (1 ks)

Gimborn míč na šňůrce je plný míček vyrobený z tvrdé gumy, kterou váš pes jen tak snadno nerozkouše. Míček je vhodný na házení, aportování a přetahování s vaším psem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn míč na šňůře - hračka pro psy 

Gimborn míč na šňůrce je plný míček vyrobený z tvrdé gumy, kterou váš pes jen tak snadno nerozkouše. Míček je vhodný na házení, aportování a přetahování s vaším psem. Díky míčku bude vaše hra zábavnější a veselejší. 

  • Plný míček na šňůrce pro psy.
  • Vyrobený z tvrdé gumy.
  • Vhodný na házení, aportování a přetahování.

Rozměry: délka 38 cm, průměr míčku 6,5 cm.

Materiál: guma

 

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Házedla pro psy
Barva: různé
Materiál: guma
Tvar: míč
Velikost: L
Osobní odběr: Pet Center Litvínov
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 18.3.2021
+ Nejkvalitnější balónek tohoto typu na trhu.

5
Avatar autora | 29.11.2020
vhodné pro pejsky, kteří se rádi přetahují

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.