Gimborn Natural Delight oves+banán 100 g

Kód: 216771
109 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Gimborn Natural Delight je zdravý a zároveň chutný doplněk k běžnému krmivu určený pro všechny hlodavce a králíky. Zatímco zelený oves je bohatý na vlákninu, banány jsou oblíbenou zdravou pochoutkou plnou vitaminů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimborn Natural Delight oves + banán 100 g

Zdravý a zároveň chutný doplněk k běžnému krmivu je určený pro všechny hlodavce. Zdravá pochoutka, kterou si vaši mazlíčci jistě zamilují, obsahuje zelený oves a sušené banány. Zatímco zelený oves je bohatý na vlákninu, banány jsou oblíbenou zdravou pochoutkou plnou vitaminů. Žádný z vašich mazlíčků této dobrotě neodolá.

  • Doplněk stravy pro králíky a hlodavce.
  • Obsahuje zelený oves a banány.
  • Zdroj vlákniny a vitaminů.
  • Chutná pochoutka.

Velikost balení: 100 g

Složení: Zelený oves 66 %, sušený banán 34 %.

Analytické složky: Hrubá vláknina: 23,5 %, vlhkost: 14 %.

Krmný návod: Vždy poskytněte zvířatům misku s čerstvou vodou.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě.

Upozornění: Určeno pro zvířata, není určeno pro konzumaci lidmi.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro hlodavce
Druh hlodavce: králík, morče
Druh krmiva: seno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.