Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Gimcat Kitten Milk 2kg

Kód: 346440
Doprava zdarma
Značka: Gimborn
1 690 Kč
Skladem (>20 ks)

Gimcat Kitten Milk je mléko určené pro koťata a oslabené kočky. Mléko obsahuje taurin, který je nezbytný pro dobrý zrak a zdravé srdce. Prospívá kočičí kůži a zvyšuje lesk srsti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gimcat Kitten Milk 

Gimcat Kitten Milk je mléko určené pro koťata a oslabené kočky. Mléko obsahuje taurin, který je nezbytný pro dobrý zrak a zdravé srdce. Prospívá kočičí kůži a zvyšuje lesk srsti. Vláknina v mléce má významnou úlohu pro střevní mikroflóru. Gimcat Kitten Milk je vyrobené podle přirozeného mateřského mléka kočky.

  • Vyrobeno podle mateřského mléka kočky.
  • Vhodné pro koťata a oslabené kočky.
  • Posiluje zrak a srdce.
  • Prospívá kůži.
  • Zvyšuje lesk srsti.
  • Napomáhá dobrému trávení.

Velikost balení: 2 kg

Složení: mléko a mléčné produkty (65,5 %), oleje a tuky, cukry, rostlinné vedlejší produkty, deriváty mléčného cukru s TGOS (1 %), minerální látky

Analytické složky: bílkovina 35%, tuk 28%, hrubá vláknina 0,1%, popelovina 6,2%, vápník 0,9%, fosfor 0,5%, vlhkost 3,3%, sodík 0,4%

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: Vitamin A (20.000 m.j./kg), vitamin D3 (2.000 m.j./kg), vitamin E (100 mg/kg), vitamin B1 (10 mg/kg), vitamin B2 (10 mg/kg), vitamin B6 (8 mg/kg), vitamin B12 (60 mcg/kg), biotin (200 mcg/kg), kyselina listová (2 mg/kg), niacin (80 mg/kg), D-pantothenát vápenatý (20 mg/kg), vitamin C (100 mg/kg), cholinchlorid (2.500 mg/kg), taurin (1.000 mg/kg), L-karnitin (400 mg/kg), měď [síran měďnatý pentahydrát] (5 mg/kg), železo [síran železnatý monohydrát] (90 mg/kg), zinek [síran zinečnatý monohydrát] (50 mg/kg), jód [jodičnan draselný] (1 mg/kg), mangan [síran manganatý monohydrát] (5 mg/kg), selen [seleničitan sodný] (0,1 mg/kg).

m.j.= mezinárodní jednotka

Technologické doplňkové látky: S antioxidanty. 

Krmný návod: Gimpet Cat-Milk se ředí s malým množstím, téměř vařící vody. Poté pomalu přidávejte zbývající množství vody při neustálém míchání. Podávejte po vychlazení při tělesné teplotě. Pro každé krmení podávejte čerstvé mléko.

Uchovávejte v suchu a chladu.

tabulka ředění:

 

Možství mléka pro kočky

Množství horké vody

koťátka

1 plná čajová lžička (ca. 4 g)

3 plné čajové lžičky

mladé kočky

1 plná lžíce (ca. 13 g)

3 plné lžíce

těhotné a kojící kočky, staré a slabé kočky

1 plná lžíce

5 plných lžic

tabulka doporučeného dávkování:

stáří kočky

čajová lžička mléka pro kočky

čas krmení

od narození až 2 týdny

1 čajová lžička

každé 2 hodiny ve dne i v noci

2. až 3. týden

1,5 až 2 plné lžíce (ca. 13 g)

každé 2 hodiny od 6 ráno až 24 večer

3. až 4. týden

3 čajové lžičky

každé 3 hodiny od 6 hodin ráno do 24 večer

od 4. týdne

zvýšit odpovídající způsobem, navíc poskytnout bohatou tuhou stravu

4 až 6 lžic rozdělit na den

dospělé kočky

2 - 5 porcí

podle situace


Tyto pokyny jsou pouze orientační. Individuální požadavky zvířete se mohou lišit například podle věku, tělesného stavu a úrovně aktivity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V německém specializovaném oboru je H. von Gimborn GmbH lídrem na trhu v důležitých segmentech. Gimborn má vynikající inovační kompetence, jak dokazují naše oceňované produktové koncepty a odpovídající vývoj prodeje za posledních několik let. Například cenu za nový produkt roku nám v letech 2014/15 a 2015/16 udělil „pet“, přední odborný časopis pro domácí mazlíčky v německy mluvících zemích.

Naše inovace jsou založeny na dobře strukturovaném procesu založeném na základním porozumění potřebám domácích mazlíčků a jejich majitelů. Vývoj produktů je založen na dlouholetých zkušenostech a skutečném pochopení potřeb spotřebitelů.

GimDog je naše značka občerstvení pro psy všech věkových skupin a velikostí. Pochoutky poskytují nejlepšímu příteli člověka mnoho cenných vitamínů a minerálů, podporu, například péči o zuby, energetický metabolismus a motivaci, stejně jako výchovu štěňat. Řada pamlsků GimDog vaše pejsky zabaví na delší dobu.