Hračka FERPLAST MAGIC BOX

Kód: 324750
799 Kč
Dostupné pouze na prodejně (8 ks)

Hračka pro kočky, která stimuluje jejich představivost. Ideální hračka na dlouhé chvíle, zaručeně vaši kočku zabaví. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka FERPLAST MAGIC BOX

Hračka je ve tvaru záhadné krabice. Ta obsahuje otvory a uvnitř ní se skrývá blikající míček. Právě ten krabicí putuje a díky tomu podněcuje kočku k lovení. Hračka je vyrobena ze dřeva. Do jednotlivých otvorů je možné schovat i pamlsky a udělat tak hračku mnohem zajímavější.

  • Zábavná hračka stimulující zvědavost
  • Zabaví kočku ve dlouhých chvílích
  • Obsahuje několik otvorů
  • Součástí je blikající míček
  • Lze použít i jako hlavolam na pamlsky

Rozměry: 27 x 27 x 8,5 cm

Barva: červená, přírodní

Materiál: dřevo

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Ferplast oficiálně vznikla v osadě Costo di Arzignano v roce 1966, v místnosti pouze 50 metrů čtverečních a byla umístěna na nádvoří sdíleném se soukromými domy. Majitel Carlo Vaccari. Po jeho boku byla jeho sestra, pro něho velmi vzácná, která v budoucnu zastávala velmi důležité pozice ve společnosti. Nikdo nevěřil, že plastové klece potažené železem mohou mít někdy budoucnost, a kdyby se ho někdo zeptal, co dělá, řekl byc mu, že vyrábí drátěné pletivo. Kdyby řekl, že dělá ptačí klece, jen by se mu zasmáli. Ani když byl velmi mladý, myslel si, že se z něj stane právník, lékař nebo pilot letecké společnosti. Chtěl být řemeslníkem. Chtěl něco vyrábět. Myslel si, že nakonec bude mít malou dílnu s malým domem a asi 10 zaměstnanců, stejně jako mnoho dalších podnikatelů v benátském regionu. Jeho cíle tehdy nebyly nic tak velkého, jako je dnes Ferplast.

Oblíbený výrobce Ferplast připravil svou kolekci přepravek přesně na míru jednotlivým velikostem domácích mazlíčků. V široké nabídce můžete vybírat přesnou velikost tak, abyste mohli zajistit maximální pohodlí a zároveň bezpečnost vašemu zvířeti. Přepravky splňují velmi přísné předpisy, jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Dveře jsou zajištěny speciální pojistkou proti samovolnému otevření, myšleno je i na misku s vodou pro vyšší komfort dopravy. Dále si můžete vybrat postroje pro hlodavce, postroje pro psy, obojky pro psy, vodítka pro psy. A mnohé další výrobky.