Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající inventuře skladu budeme poslední objednávky expedovat naposledy 25.1. Standardní expedice objednávek bude znovu obnovena od 30.1. Děkujeme za pochopení. Vaše PetCenter

Hračka NYLAB Extreme Chew Double Action Chew S

Kód: 341573
279 Kč
Dostupné na prodejně (1 ks)

Navrženo pro malé psy se silným skusem. Hrbolky pomáhají čistit zuby a redukují tvorbu plaku a zubního kamene během žvýkání. Příchuť slaniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLAB Extreme Chew Double Action Chew S

Extreme Chew jsou navrženy pro psy se silným skusem. Hrbolky pomáhají čistit zuby a redukují tvorbu plaku a zubního kamene během žvýkání. Řeší problém s agresivním kousáním. Uspokojuje přirozenou potřebu žvýkání

  • Velikost S
  • Silné zuby a pevné dásně
  • Redukce tvorby plaku a zubního kamene
  • Lahodná příchuť slaniny

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné hračky pro psy
Hmotnost: 0.15 kg
Barva: zelená, bílá
Materiál: nylon
Tvar: kost
Velikost: S
Osobní odběr: Pet Center Chomutov OC Chomutovka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.