Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající inventuře skladu budeme poslední objednávky expedovat naposledy 25.1. Standardní expedice objednávek bude znovu obnovena od 30.1. Děkujeme za pochopení. Vaše PetCenter

Hračka NYLAB Extreme Chew Double Bone XL

Kód: 341566
529 Kč
Dostupné na prodejně (4 ks)

Navrženo pro psy se silným skusem. Dlouho trvající čistič zubů. Neštěpí se. Příchuť hovězího masa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLAB Extreme Chew Double Bone XL

NYLAB Extreme Chew Double Bone je extrémně odolná dentální hračka pro psy se silnými čelistmi a neukojitelnou touhou po žvýkání.  Pro náročné. Dlouho trvající čistič zubů. Bezpečnější alternativa k oblíbeným reálným částem zvířat. Vyrobeno z vápníku a minerálů. Příchuť hovězího masa.

  • Velikost XL
  • Neštěpí se
  • Čistí zuby
  • Vyrobeno z vápníku a minerálů
  • Příchuť hovězího masa

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné hračky pro psy
Hmotnost: 0.438 kg
Barva: červená, bílá
Materiál: nylon
Tvar: kost
Velikost: XL
Osobní odběr: Pet Center Kladno Oáza, Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Praha 9 - Galerie Fénix, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.