Hračka NYLAB Extreme Chew Hoof Bacon

Kód: 341581
279 Kč
Dostupné pouze na prodejně (13 ks)

Nylab Extreme Chew je extrémně odolná dentální hračka pro velké psy se silnými čelistmi/skusem a neukojitelnou touhou po žvýkání. Jedná se o bezpečnější alternativu k oblíbeným částem zvířat. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLAB Extreme Chew Hoof Bacon

Nylab Extreme Chew je extrémně odolná dentální hračka pro velké psy se silnými čelistmi/skusem a neukojitelnou touhou po žvýkání. Jedná se o bezpečnější alternativu k oblíbeným částem zvířat. Hračka je vyrobena z nylonu a obsahuje vápník a minerální látky. Neštěpí se, čistí zuby a psům dělá skutečně radost. Navíc, kost má příchuť a vůni slaniny.

  • Pro velké psy se silným skusem
  • Obsahuje vápník a minerální látky
  • Čistí zuby
  • Příchuť a vůně slaniny

Materiál: nylon

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.