Hračka NYLABONE Strong Chew Bone Beef&Gravy S

Kód: 341567
249 Kč
Dostupné pouze na prodejně (2 ks)

Strong Chew Bone jsou navrženy pro psy se silným skusem. Výstupky a hrbolky pomáhají masírovat dásně a čistit zuby. S lahodnou příchutí hovězího s omáčkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hračka NYLABONE Strong Chew Bone Beef&Gravy S

Strong Chew Bone jsou navrženy pro psy se silným skusem. Hrbolky pomáhají čistit zuby a redukují tvorbu plaku a zubního kamene během žvýkání.  Hračka uspokojuje přirozenou potřebu žvýkání a řeší problém s agresivním kousáním. Váš pes si ji brzy oblíbí mimo jiné díky lahodné příchuti hovězího masa s omáčkou.

  • Pro psy se silným skusem
  • S hrbolky na povrchu
  • Čistí zuby a redukuje tvorbu plaku i zubního kamene
  • Uspokojuje potřebu žvýkání
  • Velmi odolná hračka
  • Příchuť hovězího s omáčkou

Velikost: S, 0-11 kg.

Barva: Hnědá

Upozornění: Určeno pro zvířata, nejedná se o hračku pro děti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odolné hračky pro psy
Hmotnost: 0.215 kg
Barva: hnědá
Materiál: nylon
Tvar: kost
Velikost: S
Osobní odběr: Pet Center Plzeň Kaufland, Pet Center Staré Město OC u Mounfieldu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od roku 1955 vyrábí společnost Nylabone nejlepší žvýkací hračky na světě, dlouhotrvající jedlé žvýkačky a dentální roztoky pro psy všech věkových kategorií, plemene, tvaru a velikosti. Jako rodina založená společnost s dědictvím znalostí a zkušeností jako největším světovým vydavatelem knih o zvířatech. Víme, že každý pes je jiný a stejně tak jsou jeho potřeby.

To je důvod, proč děláme širokou škálu žvýkacích roztoků v příchutích, tvarech, velikostech a strukturách pro každý druh psa a žvýkací sílu. Ze všech důvodů žvýkání je Nylabone. Naši veterináři doporučují žvýkací hračky, jedlé žvýkací lahůdky a inovativní zubní přípravky podporují dobrou hygienu, zabírají a baví, snižují stres a posilují vazbu mezi domácími zvířaty a jejich pány.