Zákaznická podpora:228 884 900info@petcenter.cz

Huhubamboo čistící ubrousky na oči 30 ks

Kód: 322300
39 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Předvlhčené utěrky Huhubamboo slouží k jednorázovému čištění a péči o oči. Nedráždí sliznice, neboť jsou napuštěny roztokem borové vody, proto jsou optimálním způsobem péče o oblast očí u psů a koček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Huhubamboo čistící ubrousky na oči 30 ks

Předvlhčené utěrky Huhubamboo k jednorázovému čištění a péči o očí s borovou vodou. Utěrky jsou napuštěny roztokem, který nedráždí oči ani sliznici. Optimálním způsobem pečují a čistí oblast očí, zejména pak očních víček. Vhodné pro všechna plemena koček i psů.

  • Vlhčené kapesníčky
  • Jednorázové použití
  • Obsahují borovou vodu
  • Nedráždí oči ani sliznici
  • Jednoduchá a účinná aplikace
  • Pro psy i kočky

Velikost balení: 30 ks

Použití: Po vyjmutí ubrousku z balení, opět pečlivě uzavřete, tím zabráníte vyschnutí obsahu. 

Upozornění: Určeno pouze pro zvířata. Produkt je schválen Ústavem pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv (ÚSKVBL) pod kódem 027-23/C.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SH Avatar autora | 26.1.2022
splňuje požadavek, doporučuji

Značka HUHUBAMBOO působí na českém trhu již několik let. Za tu dobu si získala velké množství příznivců. Nabízí velmi široký sortiment. Obzvláště výtečně jsou pamlsky pro psy a kočky. Pro zabavení čtyřnohého přítele najdete v sortimentu velké množství hraček z nejrůznějších materiálů. HUHUBAMBOO nabízí také velice kvalitní pelíšky pro zdravý spánek, které jsou zároveň krásným designovým doplňkem do domácnosti. Stejně kvalitní designové zpracování mají také vodítka a obojky značky HUHUBAMBOO. Právě originální design doplňků dělá značku HUHUBAMBOO tak výjimečnou.

Zároveň se Huhubamboo specializuje na výrobu mokrých krmiv a pamlsků jak pro kočky, tak pro psy. Vyrábí několik chuťových variací, aby si vaše zvíře mohlo samo vybrat, co mu bude nejvíce chutnat. Zakoupit mu tak můžete šťavnaté kapsičky, nebo sušená masíčka, dentální pamlsky, salámky a kosti všech příchutí. Většina výrobků je obohacena o chuť ovoce, mezi kterým se objevuje i trochu exotiky.