Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o průběhu plánované inventury našeho skladu, která proběhne od 22. dubna 2024 do 26. dubna 2024. Během této doby může dojít k dočasné nedostupnosti některých produktů a k tomu, že nebudeme schopni vychystávat nové objednávky. V průběhu inventury se budeme snažit minimalizovat všechny možné nepříjemnosti a zajistit, aby byla inventura provedena co nejspolehlivěji a co nejrychleji. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení v této době. Pokud budete mít během inventury jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. S pozdravem, Tým PetCenter

Karlie Fleece deka s motivem kostiček černá

Kód: 331330
149 Kč
Dostupné pouze na prodejně (>20 ks)

Karlie Fleece deka se hodí pro každou příležitost, kdy chcete svému psu dopřát pohodlí. Je z měkkého a příjemného flísového materiálu, proto je pro psy pohodlná a udržuje je v teple i od země.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karlie Fleece deka s motivem kostiček černá

Karlie Fleece deka se hodí pro každou příležitost, kdy chcete svému psu dopřát pohodlí. Je z měkkého a příjemného flísového materiálu, proto je pro psy pohodlná a udržuje je v teple i od země. Využít ji můžete doma, v autě, na cestách nebo jako bezpečné místo pro vašeho psa, na které ho naučíte chodit.

  • Vyrobena z příjemného a měkkého flísového materiálu
  • V černé barvě s motivem kostiček
  • Ideální pro jakoukoliv příležitost - domů, do auta, na cesty, do pelechu i jinam

Materiál: fleece

Rozměry: 100 x 70 cm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Karlie stojí za kvalitou a inovacemi již 40 let. S více než čtyřicetiletými zkušenostmi v oblasti chovatelských potřeb a rozsáhlým sortimentem 8 000 položek dodáváme globálním maloobchodníkům každý den širokou škálu produktů s velkým odhodláním a kompetencí. Logistika a zpracování objednávek jsou organizovány z našeho sídla v Německu. Naše výrobky se rychle a bezpečně dostanou k prodejcům v 70 zemích po celém světě a poté k milionům domácích mazlíčků. Rozmanitost a vášeň pro zvířata jsou pro nás velmi důležité, a proto máme širokou škálu: obojky, hračky, pelíšky.

Ve společnosti Karlie klademe velký důraz také na osobní kontakt s našimi zákazníky, které podporujeme informacemi o produktech a rádi také poradíme s obchodním vybavením.

Karlie myslí na maličkosti, které vám však v denní péči o psa nebo kočku výrazně ušetří čas a usnadní život.